Vaření je jako sex - bez lásky to není ono!

REGISTRACE a PŘIHLÁŠENÍ

  • Chcete diskutovat a navíc mít svůj nick a možnost zvolit si ikonku?
  • Chcete soutěžit o zajímavé ceny?
  • Registrujte se!

Jak na to?

Protože diskuze teprve rozjíždíme a používáme na ně nástroj zvaný Pnyxe, jsou zatím částečně v angličtině. Do budoucna se to (doufáme) změní.

Registrace...

Najeďtě kurzorem na jakoukoli diskuzi (třeba tu pod tímto textem) a v ní buď na šipečku vedle řádku „From“ či na text v dolní části „Follow...“ a klikněte.

Objeví se takovýto registrační formulář...

Zadejte všechny údaje, které formulář požaduje a klikněte na „Sign Up“.

V TUTO CHVÍLI JE UŽ ÚČET AKTIVNÍ A JSTE ÚSPĚŠNĚ REGISTROVÁNI!

Ještě na vás ale vyskočí okno s verifikací. E-mail obsahující verifikační kód by na vaši e-mailovou adresu měl dorazit asi do 10 minut od odesilatele Pnyxe. Ten bude anglicky, jediné, co je potřeba učinit, je kliknout na odkaz, který je v e-mailu zakomponován, tak vaši registraci potvrdíte a ověříte e-mail (potvrdíte tím, že nejste robot).

E-mail a odkaz bude vypadat asi takhle...

Když na odkaz kliknete, dostanete se na stránku, kde je potřeba kliknout na tlačítko „Click to Verify“.

POKUD VÁM E-MAIL NEDORAZÍ, NIC SE NEDĚJE, ZAVŘETE OKNO S VERIFIKACÍ KLIKNUTÍM NA „LATER“ A MŮŽETE DISKUTOVAT.

POKUD VÁM NEDORAZÍ VERIFIKAČNÍ E-MAIL DO 24 HODIN, KLIKNĚTE NA ŠIPEČKU VEDLE SVÉHO NICKU A TAM NA ODKAZ „MORE“, ZDE SE OTEVŘE MOŽNOST „RESEND“, KTEROU SI NECHÁTE ZNOVU ZASLAT VERIFIKAČNÍ E-MAIL.

Přihlášení...

Pokud jste se při minulé práci na stejném počítači z diskuze neodhlásili, není potřeba se přihlašovat, počítač si vás pamatuje. Pokud ano, následujte opět šipečku vedle řádku „From“ či na text v dolní části „Follow“ a klikněte.

Ve formuláři ale klikněte na odkaz „Sign In“.

Vyplňte požadované údaje (podobně jako při registraci, ale jen e-mail a heslo) a odešlete kliknutím na tlačítko „Sign In“.

V tuto chvíli jste přihlášeni!

Douška...

V diskuzích je možno provádět spoustu užitečných věcí, nejen reagovat na články či ostatní komentáře. Můžete vkládat obrázky a odkazy, své příspěvky můžete později editovat. Také můžete editovat svůj diskuzní profil, a to když kliknete na šipečku vedle svého nicku (jsou zde tři položky: odeslat anonymně „Post anonymously“, odhlásit „Sign Out“ a uživatelské nastavení „User Settings“ - kliknutím na poslední položku se dostanete do editace profilu). Je též možné dostávat upozornění e-mailem na reakce na vaše příspěvky, sledovat příspěvky jiných uživatelů, či uveřejňovat příspěvky na Facebooku či Twitteru.

Pokud vám bude cokoli ohledně registrace, přihlášení či správy vašeho profilu nejasné, ptejte se v diskuzi níže...

***

Kontakt

FOODstyle

redakce.foodstyle@gmail.com

+420.775030431

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode